Náš tým

Jednatelé společnosti :

Ing. Michal Hrabálek / michal@hraspo.cz         Jakub Hrabálek /  jhrabalek@hraspo.cz

Administrativa   Pavla Jánská / pjanska@hraspo.cz Zuzana Černá / zcerna@hraspo.cz Petra Kořínková / pkorinkova@hraspo.cz
Fakturace   Bronislava Charvátová / bcharvatova@hraspo.cz Zuzana Charvátová /zcharvatova@hraspo.cz
Marketing  Lucie Hrabálková / lucie@hraspo.cz
Obchodní tým   Libor Galla / lgalla@hraspo.cz Ladislav Kolmakov / lkolmakov@hraspo.cz Martin Galla / mgalla@hraspo.cz
Servis   Jan Kuchta / jkuchta@hraspo.cz a jeho tým

Prodej a sklad náhradních dílů     

Marek Blažek / mblazek@hraspo.cz Radek Nechvátal / nechvatal@hraspo.cz

Aktuálně nemáme žádnou volnou pozici. Pokud bychom rozšiřovali tým, dozvíte se o tom na našich stránkách nebo v sekci kariéra.