Náš tým

Jednatelé společnosti :

Ing. Michal Hrabálek / michal@hraspo.cz  Jakub Hrabálek / jhrabalek@hraspo.cz

            

   Administrativa :

Pavla Jánská / pjanska@hraspo.cz - recepce

Zuzana Černá / zcerna@hraspo.cz - obchodní referent, logistika

Petra Kořínková / pkorinkova@hraspo.cz - správa kanceláře

    Fakturace:

Bronislava Charvátová / bcharvatova@hraspo.cz - hlavní účetní

Zuzana Charvátová /zcharvatova@hraspo.cz - účetní, asistentka servisu

    Marketing:

Lucie Hrabálková / lucie@hraspo.cz - marketing, personalista

    Obchodní tým:

Libor Galla / lgalla@hraspo.cz - obchodník, správce bazaru

Martin Galla / mgalla@hraspo.cz - obchodník, profesionální hygiena

Ladislav Kolmakov / lkolmakov@hraspo.cz - obchodník

   Servis:

Jan Kuchta / jkuchta@hraspo.cz - vedoucí servisu

+ servisní tým / servis@hraspo.cz :

Radek Rajsigl, Jan Havlásek, Pavel Kyzlink, Michal Bartoš, Jan Toman, Václav Kuchta, František Kubica, Jiří Novotný, Vlastimil Havlík

   Prodej a sklad náhradních dílů:

Marek Blažek / mblazek@hraspo.cz - vedoucí skladu, správa e-shopu

Radek Nechvátal / nechvatal@hraspo.cz - skladník