O nás

Společnost HRASPO byla založena v roce 1992 a dnes je významým partnerem špičkové gastronomie. Dodáváme kvalitní technologie pro široké spektrum gastroprovozů a naší prioritou je seriózní a individuální přístup ke všem zákazníkům.

Poskytujeme komplexní služby s důrazem na odbornost a spolehlivost se snahou o maximální efektivitu realizací zakázek. Nabízíme profesionální řešení kompletních gastronomických provozů i dodávky kusových technologií a inventáře, nerezového nábytku, chemie a náhradních dílů pro gastronomii. Zajišťujeme následný technický záruční a pozáruční servis, specializované konzultace a další služby související s trendy moderní gastronomie.

Naším cílem není prodat za každou cenu, ale navrhnout optimální řešení pro váš provoz a navázat dlouhodobý partnerský vztah.

DSC_3805

Čím jsme výjimeční?

Aktivní prodej 

Nabízené zařízení máme ve funkčním módu a vše si můžete před nákupem  vyzkoušet v našem showroomu. Rádi vám poskytneme prostor na vyzkoušení zařízení podle vašich specifických požadavků a zadání.

Servis

Náš stabilní a prověřený tým deseti interních techniků využívá nadstandardní servisní zázemí a má nejlepší možné podmínky pro kvalitní práci. Garantujeme vysokou odbornost, nejširší síť pokrytí v regionu, klademe důraz na specializace jednotlivých profesí. Dostupnost náhradních dílů umožňuje technikům okamžitou reakci na potřeby zákazníků a rychlý servisní zásah. Speciální nabídkou technické podpory je pravidelná servisní a preventivní údržba. V případě časově náročnější opravy můžeme poskytnout náhradní stroj z naší nabídky k pronájmu.

 

Vlastní sklad náhradních dílů

Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro profesionální varné technologie, mycí stroje a specializujeme se na prodej náhradních dílů pro kávovary světových výrobců. Evidujeme 30 000 položek skladem, díky tomu jsou technici vždy vybaveni na včasný servisní zákrok.

Reference

Kvalitu našich služeb si můžete ověřit u spokojených zákazníků. Reference vám rádi předložíme na vyžádání nebo se můžete podívat na naši fotogalerii.

Fotogalerie