Rational

Váš spolehlivý pomocník do všech typů provozů ve zcela novém standardu.

Konvektomaty řady i Combi Pro®                                     

Jedinečný varný systém, který cítí, rozpoznává , myslí, učí se od vás a komunikuje. Vyspělé a inteligentní technologie zaručí vždy perfektní výsledek. Stačí např. zadat požadovaný výsledek a jeden z programů připraví jídlo přesně dle vašeho požadavku. Během celého procesu se vám ukazuje, jak právě vaří, jaké úpravy provedl…

 • Patentovaná technologie HiDensityControl® vám zajistí jedinečnou kvalitu pokrmů díky rovnoměrnému varnému výkonu, nasycení páry a proudění vzduchu v přístroji.
 • Program iCookingSuite® umožňuje na počátku procesu přípravy zadat požadovaný výsledek jako např. zhnědnutí nebo stupeň propečení. Inteligentní senzory rozpoznají velikost, množství a stav surovin. V závislosti na postupu přípravy se pravidelně přizpůsobují všechny důležité parametry vaření, jako je například teplota či klima varného prostoru, rychlost proudění vzduchu a doba vaření tak, aby bylo dosaženo vámi požadovaného výsledku. V případě potřeby můžete zasáhnout a svůj požadavek výsledku změnit. Pro vás to znamená nejjednodušší ovládání, bez nutnosti kontroly a sledování.
 • iProductionManager® pomáhá inteligentně a flexibilně řídit à la carte, mise en place a složité varné procesy, připravovat současně nejrůznější produkty s časovou a energetickou optimalizací, organizovat efektivní posloupnost pokrmů nebo dodržovat zadanou dobu přípravy. Beze ztráty kvality u výsledků.
 • Systém automatického čištění  iCareSystem® je natolik inteligentní, že rozpozná aktuální stupeň znečištění zařízení iCombi Pro, zobrazí jej na displeji a navrhne doporučenou intenzitu čištění. Včetně množství čisticího prostředku a odvápňovače, které jsou nezbytné pro optimální výsledek.

Ohledně konzultace a výběru  správné velikosti stroje doporučujeme kontaktovat naše obchodní oddělení.

O výhodách tohoto zařízení se můžete přesvědčit na vlastní oči. Navštivte jeden z našich bezplatných seminářů živého vaření!

Nejbližší termíny, kdy si můžete přijít zařízení vyzkoušet budou brzy vypsány.

Konvektomat RATIONAL iCombi Pro a Multifunkční pánev RATIONAL iVario

22. 6. 2023 ve 14 hodin

24. 8. 2023 ve 14 hodin

21. 9. 2023 ve 14 hodin

12. 10. 2023 - HRASPO Fest

9. 11. 2023 - ve 14 hodin

Více o konvektomatu RATIONAL iCombi PRO se dozvíte na stránkách výrobce.

Konvektomaty řady iCombiClassic®

Zařízení iCombiClassic®  je řešení šité na míru pro všechny, kteří chtějí vlastnit klasický ručně ovládaný konvektomat. Toto zařízení si Vás získá prvotřídní kvalitou pokrmů, dokonalejším využitím surovin přes nízkou spotřebu až po úsporu času.

 • Rozmanitost způsobů přípravy pokrmů, která není ničím omezena.
 • Optimální klima ve varné komoře.
 • Jedinečný varný výkon.
 • Mimořádně snadná obsluha.
 • Nyní i s automatickým mytím.

                                     

Zajímá vás, jak pořídit konvektomat na splátky bez navýšení? Připravili jsme pro vás zajímavou možnost financování.

Multifunkční pánve iVarioPro a iVario 2 -XS

Pokud hledáte řešení pro váš provoz, které uspoří čas, investice se vrátí po velmi krátké době, zabere minimální prostor a výsledek bude dokonalý? Navíc vidíte budoucnost v moderních technologiích a je vaším cílem oslovit zákazníky chuťovými zážitky nikoliv pouze jídlem? Potom je multifunkční pánev Rational iVarioPro přesně to, co hledáte…

 • Vaření, opékání, smažení bez dohledu a až 4 x rychleji v jednom přístroji.
 • Můžete dusit při nízkých teplotách, konfitovat, vařit metodou Sous-Vide.
 • Minimální asistence, maximální rychlost, investice, která se vyplatí, úspora prostoru.
 • K dispozici ve dne i v noci – pečeně, základy, guláše jednoduše přes noc.
 • Nejmodernější varná technologie na světě.

Promyšlené detaily – sonda teploty jádra, integrovaný přívod vody s přesností na litr, automatické plnění vodou, ochrana před popálením, bez nebezpečí připálení, integrovaná sprcha pro snadné podlévání, čištění, plynulé dopouštění, zvedací automatika – dokonalá pomoc při přípravě těstovin, fritování či pošírování, integrovaný odtok vody s možností napojení na odpad, originál příslušenství – dokonalé sladění a kompatibilita, pro intenzivní provoz a nasazení v kuchyni. Proces vaření se kontroluje automaticky, i citlivé produkty budou opečeny bez připálení, přichycení, výsledek bude vždy 100% a optimální. Dvakrát větší kapacita pečení a smažení než v klasických pánvích či grilech.

                       

Možnost otestování zdarma přímo u nás. Zúčastněte se semináře či využijte možnosti individuálního předvedení stroje. iVario video ke shlédnutí zde.

 

 Referenční realizace technologie RATIONAL ve fotogalerii.  Živou ukázku vaření, fritování a smažení můžete shlédnout na .

Fotogalerie