Kariéra

Rádi bychom rozšířili  pracovní tým o nové pozice.

Na servisní oddělení hledáme pomocného technika, který bude mít na starosti rozvoz chemie po zákaznících, drobné instalace pod dohledem zkušeného kolegy, časem by měl být schopen samostatné práce. Požadujeme elektro oprávnění (vyhlášku 50) a řidičský průkaz B. Práce je fyzicky náročná, vhodná pro absolventy. Praxe není nutná.

Do vedení firmy sháníme pravou ruku všech, slečnu nebo mladou paní, která bude s úsměvem přijímat zákazníky, starat se o ně v průběhu jednání, přijímat a vyřizovat telefonní objednávky, komunikovat se zahraničními dodavateli, vystačí si ovšem se základní komunikační úrovní  AJ. Pracovní místo bude mít za recepčním stolem, v nově zbudovaném firemním sídle. Nabízíme atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Dále bychom rádi nabídli slušné platové ohodnocení a jiné výhody schopnému obchodníkovi, který bude loajální k firmě a bude pro něj motivací, pracovat pro firmu Hraspo. Uvítáme alespoň základní povědomí o produktech gastro segmentu, ale současně věříme, že i v oboru nezkušený obchodník může najít své „místo“ na trhu.

Případní zájemci prosím kontaktujte Lucii Hrabálkovou, tel. č. 608300227.

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © HRASPO spol. s r.o. 2009 - 2017