Personální změny

Vážení zákazníci a obchodní partneři.

Rádi bych vás informovali, že v průběhu listopadu letošního roku dojde k významným personálním změnám v naší společnosti.

Společnost Hraspo spol. s r.o. přistoupila v divizi SERVIS k organizačním změnám, které reagují na růst naší společnosti a vývoj trhu. Změny mají nabídnout partnerům možnost jednodušší komunikace a rychlejší reakci na servisní požadavky, dále odbornou podporu při nákupu nového či repasovaného zařízení.

Vedením servisu byl nově pověřen náš dlouholetý zaměstnanec se zkušenostmi v oblasti servisních prací Jan Kuchta, který bude mít na starosti centrální příjem servisních zakázek a jejich optimální řešení. Nový tel. kontakt na servis je 775 300 821, e-mail jkuchta@hraspo.cz, případně můžete využít stále telefonní číslo do kanceláře 548 219 792.

Libor Galla se nově stane posilou obchodního týmu a bude se aktivně věnovat prodeji nového a repasovaného zařízení, včetně nabídky zařízení pro krátkodobý pronájem. Kontakty zůstávají nezměněny, tel. 775 300 822 a e-mail lgalla@hraspo.cz.

Věříme, že i nadále budete využívat služeb naší společnosti a změny povedou ke spokojenosti naší široké, dlouhé roky budované zákaznické základny.

Copyright © HRASPO spol. s r.o. 2009 - 2018