Provozy na klíč a revitalizace

Během jednadvaceti let, kdy jsme čerpali zkušenosti s potřebami gastronomických provozů všech typů a velikostí, jsme se často setkávali s jedním a velmi si podobným posteskem provozovatelů. A sice, že se jim stále nedaří dosáhnout svébytného a uceleného stylu, kterým by jasně oslovovali své zákazníky. A to nejenom vzhledem svého zařízení, ale vlastně celkovou koncepcí, gastronomickým zaměřením, prostě originální tváří se vším všudy.

Víme, že koncepční poradenství od A do Z může nabídnout jenom málokdo. A protože jsme přesvědčeni o své zkušenosti a odbornosti ve všech oblastech, rozhodli jsme se, že je nejvyšší čas, abychom to byli my.

Stručnou nabídku vidíte ve vedlejším sloupci, jde o souhrn všem činností potřebných pro prosperitu vašeho provozu. Spolupracujeme s osvědčenými architekty, kteří se dlouhodobě specializují na problematiku restauračních a stravovacích provozů, designery a dekoratéry, kteří jsou schopni pomocí drobných estetických úprav doladit a zpříjemnit interiér,  marketingovými specialisty i odborníky z oblasti finančního poradenství. Vše v rámci provázané spolupráce, formou diskuze všech zúčastněných stran. Výsledkem společného nasazení je funkční, dlouhodobě prosperující a konkurence schopný podnik!

NABÍZÍME

Koncepční řešení

Gastronomické poradenství

Investiční příležitosti a poradenství

Řešení pro developery

Gastro technologie

Vybavení provozu

Návrhy a vybavení interiérů

Marketing a reklama

Propagační materiály a www

Personalistika a školení

Copyright © HRASPO spol. s r.o. 2009 - 2018