Konvektomaty Rational

Představujeme vám horkou novinku konvektomat Rational SelfCookingCenter® 5 Senses. Jedinečný varný systém, který cítí, rozpoznává , myslí, učí se od vás a komunikuje. Vyspělé a inteligentní technologie zaručí vždy perfektní výsledek. Stačí např. zadat požadovaný výsledek a jeden z programů připraví jídlo přesně dle vašeho požadavku. Během celého procesu se vám ukazuje, jak právě vaří, jaké úpravy provedl…

Patentovaná technologie HiDensityControl® vám zajistí jedinečnou kvalitu pokrmů díky rovnoměrnému varnému výkonu, nasycení páry a proudění vzduchu v přístroji.

Program iLevelControl umožňuje souběžnou přípravu různých pokrmů současně. Šetří tak váš čas, energii, peníze a místo v kuchyni. Na minimální ploše můžete využívat několik různých způsobů tepelných úprav současně.

Systém automatického čištění, které dokáže rozpoznat nečistoty i vápenité usazeniny a odstranit je stisknutím jediného tlačítka, je pomoc k nezaplacení.

O výhodách tohoto zařízení se můžete přesvědčit na vlastní oči. Navštivte jeden z našich bezplatných seminářů živého vaření!

  • Nabízíme bezplatnou aktualizaci softwaru.
  • Kontaktujte obchodní oddělení, své zařízení můžete mít v tom nejaktuálnějším provozním režimu.

 

 

 

Copyright © HRASPO spol. s r.o. 2009 - 2018