Showroom

V našem reprezentativním showroomu najdete nejen inspiraci pro váš provoz, ale můžete si všechno zařízení vyzkoušet a sami rozhodnout, zda by bylo pro vás přínosem.

Pravidelně pořádáme kuchařské semináře Team Cooking Live či  Akademie vaření pro majitele konvektomatu Rational.

Semináře jsou určené kuchařům profesionálům, kteří dosud neměli možnost v rámci své praxe využít nejlepší konvektomat na trhu či multifunkční pánev, zajímají se o aktuální trendy v gastronomii nebo jsou součástí provozu, kde tyto technologie k dispozici jsou, ale mají pocit, že nedostatečně využívány např. pro neznalost obsluhy, procesů apod. Naučíme vás, jak efektivně a hospodárně vařit, jak získat více času na prezentaci pokrmů a zajistit pohodový chod vaší kuchyně.

Pod vedením zkušeného kuchaře si stroj nejen vyzkoušíte a „osaháte“, ale i ochutnáte výsledek společného snažení. Dostanete příležitost podělit se o zkušenosti z provozu, zajímavé postřehy a nápady… V případě zájmu rádi připravíme suroviny a menu dle vašeho zadání.  Chceme se co nejvíce přiblížit reálnému provozu a postupy si ukázat na konkrétních příkladech.

 Termíny vaření
RATIONAL i Combi  Akademie RATIONAL Multifunkční pánev RATIONAL iVario

Aktivní technologie

Nabízíme možnost indiviuálního poradenství. Na základě vašeho zadání vymyslíme optimální postup přípravy v námi nabízených aktivních technologiích.

 

Předvedeme vám nízkoteplotní zařízení  HoldMaker+, konvektomat RATIONAL SCC 61 a model SCC XS, RATIONAL multifunkční pánev  VarioCookigCenter, mycí stroj MEIKO.

 

Navštivte náš virtuální showroom     

pro lepší představu, které technologie můžete vidět a vyzkoušet v praxi.

Firemní kavárna

Nejen pro naše zaměstnance, ale zejména pro zákazníky jsme zřídili firemní kavárnu. Jde o prezentaci celonerezového baru s profesionálním kávovarem, sodobarem a funkční barovou myčkou, kterou vám rádi předvedeme v provozu. Můžete tak srvonat mycí výsledky a ochutnat skvělou kávu.