Novinky

Pro odběratele profesionální hygieny jsme aktualizovali nabídku, vytvořili přehledný katalog a ceník. Vyžádejte si jej u našeho specialisty a odborníka přes chemii p. M. Gally na tel. č. 608300229. V případě zájmu od nás obdržíte i sanitační plán na údržbu zařízení vhodný do všech stravovacích provozů. 

 

Video upoutávka na bezlepkové pečení v konvektomatu

Konvektomat Rational se stal velkým pomocníkem při pečení bezlepkového pečiva. Podívejte se na video ukázku z kurzu, který je u nás již druhým rokem organizován paní Vlaďkou Halatovou, autorkou několika publikací a spokojenou uživatelkou konvektomatu.

RATIONAL Premium Partner

Jako partner společnosti RATIONAL jsme splnili kritéria partnerského programu a získali oprávnění používat logo certifikovaného RATIONAL Premium Partnera.

 

 

Unikátní technologie.

i Vario.

Vypadá jako sklopná pánev, ale zvládne mnohem více: vaření, pečení, restování, fritování a vaření v tlaku – zařízení iVario Pro nahradí prakticky všechna běžná kuchyňská zařízení. Unikátní technologie topného systému kombinuje výkon s přesností.

Nepostradatelný pomocník.

i Combi Classic.

Produktivní. Robustní. Spolehlivé.  
iCombi Classic je skutečně všestranné zařízení, které se ve vaší kuchyni rychle stane nepostradatelným pomocníkem. Na méně než 1 m2 podlahové plochy nahradí mnoho běžných kuchyňských spotřebičů. Je robustní, výkonné a efektivní. Snadno se ovládá a přesvědčí funkcemi, které zaručí vysokou kvalitu vaření, takže se svými kuchařskými zkušenostmi získáte vždy výsledek podle svých představ.

Zcela nový standard.

i Combi PRO.

Zcela nový konvektomat z rodiny RATIONAL.

To je ... užitek pro vás. Svoboda v kuchyni. Jistota dosažení vámi požadovaného výsledku. Přesně Ale přidá mnohem více na chuti. Inteligentní vaření, se kterým můžete posouvat své kuchařské hranice dál a dál. Efektivně, jednoduše, spolehlivě.

Život v kuchyni budoucnosti: pohoda a klid.

Nový katalog profesionální hygieny

Pro odběratele profesionální hygieny jsme aktualizovali nabídku, vytvořili přehledný katalog a ceník. Vyžádejte si jej u našeho specialisty a odborníka přes chemii.

VARIOCLON

S novým rokem k naší červeno - modré dvojici prostředků GASTROCLON přibyl mycí a oplachový prostředek pro strojové mytí nádobí VARIOCLON ORANŽOVÝ (mycí) a VARIOCLON FIALOVÝ (oplach). 

 

Pravidelné prohlídky zařízení

Zavádíme pro vás nadstandarní službu a to evidenci servisních prohlídek vašeho zařízení. Technik při servisní prohlídce či opravě zařízení opatří toto samolepkou, kde bude zaznačen termín příští servisní prohlídky. Vaší jedinou starostí bude sledovat termín uvedený na této etiketě a kontaktovat náš servis na uvedeném tel. čísle.

Facebook a Instagram

Společnost Hraspo můžete nyní sledovat na Facebooku či Instagramu.

Kurzy bezlepkového pečení

Kurz bezlepkového pečení pod vedením paní Vlaďky Halatové. Sledujte http://bezlepkove.com/.