Novinky

Zlatý Deal Partner Rational

Přes mimořádné vypětí a pracovní nasazení celého týmu jsem dokázali obhájit stříbrného dealera a co víc, získali ocenění nejvyšší. V roce 2018 se můžeme prezentovat jako Zlatý dealer Rational. Vážíme si spolupráce s firmou Rational a dáváme si velké cíle do budoucna.

Věříme, že spokojených majitelů a uživatelů konvektomatů Rational bude v roce 2018 zase o něco víc.

Pozvánka na živé vaření

Pod vedením zkušeného kuchaře si stroj nejen vyzkoušíte a „osaháte“, ale i ochutnáte výsledek společného snažení. Dostanete příležitost podělit se o zkušenosti z provozu, zajímavé postřehy a nápady… V případě zájmu rádi připravíme suroviny a menu dle vašeho zadání.  

Nový web

Spustili jsme pro vás nový web. Záměrem bylo poukázat na naši profilaci a zaměření - koncepční řešení, odborné služby od návrhu po realizaci. 

Pravidelné prohlídky zařízení

Zavádíme pro vás nadstandarní službu a to evidenci servisních prohlídek vašeho zařízení. Technik při servisní prohlídce či opravě zařízení opatří toto samolepkou, kde bude zaznačen termín příští servisní prohlídky. Vaší jedinou starostí bude sledovat termín uvedený na této etiketě a kontaktovat náš servis na uvedeném tel. čísle. Pokud máte zájem, abychom tento termín hlídali za vás, využijte formuláře na našich webových stránkách v sekci SERVIS. Aktuálně se připravuje.

VarioCookingCenter

Multifunkční zařízení do vaší kuchyně. Od ledna jsme se stali dlouho očekávaným oficiálním distributorem multifunkčních pánví Rational VarioCooking Center. Připravujeme pro vás pravidelné semináře vaření na tomto zařízení, abychom vám představili jeho neomezené možnoasti využití v provozu. Nejbližší termín živého vaření je 25.1.2019. Sledujte naše stránky, informace o termínech jsou aktualizovány.

Facebook a Instagram

Společnost Hraspo můžete nyní sledovat na Facebooku či Instagramu.